Які зміни ПДР запровадили у 2021 році в Україні

0
170

ПДР щороку піддаються змінам. Щоб не виникало проблем на дорозі, пропонуємо ознайомитися з останніми оновленнями.

За вікном вже випав перший сніг, тож ми розуміємо, що 2021 рік підходить до кінця. Це означає, що настав час перевірити, чи ознайомлені ви з усіма нововведеннями у ПДР за цей рік. Якщо ви все знаєте, тоді просто закріпите.

ТСН.Авто підготував для вас добірку з усіма основними змінами правил дорожнього руху за рік.

Першою серйозною зміною стала поява дорожніх знаків нового дизайну та оновлена дорожня розмітка. Також розширили традиційну класифікацію категорій доріг: крім міжнародних, національних і регіональних трас з’являться ще й територіальні.

Основний акцент зроблено на обмеження дозволеної швидкості поза населеними пунктами. Тепер це буде регулюватися шириною розмітки. Отже, тепер заборонено перевищувати швидкість 110 км / год, якщо частина дороги, яка визначає потоки зустрічного транспорту, не буде виділена розміткою 1.2. (1.1 має 15 см, а 1.2 – 20 см).

Зараз читають  Поліція в Україні активніше штрафуватиме за дуже поширене порушення

Також не треба забувати про те, що від цього року повною мірою запрацювали камери автоматичної фіксації, велика кількість водіїв постійно отримують “листи щастя” і вже значно поповнили казну нашої країни. А камерам допомагає ще одне нововведення – “Єдиний швидкісний режим”. Від 1 листопада до 1 квітня в Києві діє стандартне обмеження швидкості 50 км/ год. Про нього водії частенько забувають і отримують “привіт” у вигляді штрафу.

Оновлення зачіпають і водіїв велосипедів. В правила вписані визначення понять “велосипедна доріжка”, “велосипедна смуга” і “велосипедний переїзд”. Ці оновлення допоможуть поліцейським контролювати рух велосипедистів вулицями міста. І для повного щастя додали нові знаки, що регулюватимуть рух двоколісників.

 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.