Віддають безкоштовно: «євробляхери» почали позбуватися своїх авто

0
107
Àâòîìîáèëüíûé íîìåð ñ èíîñòðàííîé ðåãèñòðàöèåé âî âðåìÿ àâòîïðîáåãà â ðàìêàõ ïîäãîòîâêè ê âñåóêðàèíñêîé àêöèè ïðîòåñòà ïðîòèâ òàìîæåííûõ òàðèôîâ íà çàðóáåæíûå àâòîìîáèëè, â Õàðüêîâå, 3 ñåíòÿáðÿ 2017 ã. Àêöèÿ ïðîéäåò â Êèåâå 6 ñåíòÿáðÿ. Ôîòî Ìàðèåíêî Àíäðåé / ÓÍÈÀÍ

В Україні власники нерозмитнених машин почали відмовлятися від так званих «євроблях» на користь держави.

Про це повідомляє AMPERCAR.com з посиланням на громадську організацію «АвтоЄвроСила».

Як повідомили в організації, аби не отримати багатотисячний штраф, власники нерозмитнених авто почали відмовлятися від подібних машин на користь держави.

Так, днями чоловік віддав свій вантажний автомобіль на європейські реєстрації у розпорядження державних структур. Він зробив це тому, що не встиг розмитнити авто в пільговий період.

Зараз читають  Штрафи для водіїв в Україні зростуть в рази - що варто знати

Зазначимо, що мінімальний штраф за «євробляху» в Україні – 8 500 гривень. У разі перевищення термінів транзиту або тимчасового ввезення таких авто сума може зрости до 170 тисяч гривень, крім того, авто можуть конфіскувати.

Нагадаємо, учасники АТО/ООС матимуть змогу скористатися пільговим розмитненням автомобілів протягом 270 днів. Тобто, вони можуть розмитнити машину «на бляхах» до середини лютого 2022 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.