В Україні за несплату штрафів за перевищення швидкості почали вилучати автомобілі. Юрист Богдан Глядик в ефірі каналу “Україна 24” розповів, як відбувається процедура конфіскації автомобіля.
Процедура конфіскації майна в Україні діє вже давно. За словами юриста, накласти арешт можуть за несплату комунальних заборгованостей, боргів перед банками і за судовими рішеннями.
Конфіскувати автомобіль за новими правилами, запевняє Глядик, можуть лише в тому випадку, якщо він перебуває у власності порушника швидкісного режиму. Рішення про стягнення авто передають до виконавчої служби для відкриття провадження, у разі, якщо порушник систематично не виплачує штрафи.
Боржнику спочатку пропонують сплатити штраф добровільно, якщо той відмовляється, служба примусово забирає авто і накладає на нього арешт. При цьому різницю між вартістю конфіскованого автомобіля та штрафів порушнику повернуть.
За словами експерта, з юридичного боку така процедура може стосуватися будь-якої несплати.
“Але зазвичай штраф 340 гривень, навіть якщо його подвоїти – це не та сума, заради якої варто докладати багато зусиль”, – додав Глядик.
Як і передбачалося у міжнародній пресі трохи більше року тому, Ford працює над поверненням моделі…
Нещодавно Верховна Рада України ухвалила важливий законопроєкт №9083, який змінює правила оптової та роздрібної торгівлі…
Hyundai подав патент на розумну систему таксі. Спеціальні датчики розпізнають, коли до автомобіля підходить пасажир із дитячим…
Обидві моделі отримають підсвічений Tech-Deck Face (так називається фірмова панель-заглушка на місці решітки радіатора) і…
Toyota Fortuner давно завоювала популярність серед позашляховиків, особливо в країнах Азії. Модель добре відома й…
Mitsubishi Lancer Evolution - один з культових автомобілів у всій лінійці японського автовиробника. Машину зняли…
Leave a Comment