У яких випадках можуть конфіскувати авто: відповідь юриста

0
209

В Україні за несплату штрафів за перевищення швидкості почали вилучати автомобілі. Юрист Богдан Глядик в ефірі каналу “Україна 24” розповів, як відбувається процедура конфіскації автомобіля.

Процедура конфіскації майна в Україні діє вже давно. За словами юриста, накласти арешт можуть за несплату комунальних заборгованостей, боргів перед банками і за судовими рішеннями.

Конфіскувати автомобіль за новими правилами, запевняє Глядик, можуть лише в тому випадку, якщо він перебуває у власності порушника швидкісного режиму. Рішення про стягнення авто передають до виконавчої служби для відкриття провадження, у разі, якщо порушник систематично не виплачує штрафи.

Зараз читають  Наскільки подорожчали нові автомобілі в Україні

Боржнику спочатку пропонують сплатити штраф добровільно, якщо той відмовляється, служба примусово забирає авто і накладає на нього арешт. При цьому різницю між вартістю конфіскованого автомобіля та штрафів порушнику повернуть.

За словами експерта, з юридичного боку така процедура може стосуватися будь-якої несплати.

“Але зазвичай штраф 340 гривень, навіть якщо його подвоїти – це не та сума, заради якої варто докладати багато зусиль”, – додав Глядик.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.