Tesla підняла ціни на популярні електромобілі

0
279

Майже половину своїх електромобілів Tesla досі продає в США, тут вона збирає всі чотири пропоновані моделі.

Ринок КНР залишається важливим для Tesla, тут вона реалізує близько 22% своєї продукції і збирає Model Y та Model 3. Досі висока конкуренція утримувала Tesla від підвищення цін на електромобілі в Китаї, але цього місяця відповідний крок був зроблений, як і в Канаді.

Усього за тиждень ціна Tesla Model 3 у Китаї, як зазначає South China Morning Post, зросла двічі: спочатку на 1,9% для базового задньопривідного варіанта, а через п’ять днів ще на 6,4%.

Кросовер Model Y, який пропонується китайським клієнтам із січня поточного року, подорожчав на 1,7% у базовій версії. Вартість більш багато оснащених версій обох електромобілів цього місяця не змінилася.

У Канаді відбулися ще значніші зміни, як зазначає Electrek. Зважаючи на політику місцевої влади щодо стимулювання переходу громадян на використання електромобілів, Tesla пропонувала в Канаді особливу версію Model 3 із серйозно обмеженим запасом ходу, що дозволяло опустити ціну до $45 000, але існувала вона переважно на папері.

Користуватися таким електромобілем було не дуже зручно, але така комплектація дозволяла покупцям продукції Tesla в Канаді претендувати на державні субсидії при виборі Model 3.

Згаданий на сайті Tesla другий варіант базового виконання Model 3 за $54 490 теж потрапляв під дію державної програми, внаслідок чого покупець міг заощаджувати щонайменше $5000 за рахунок субсидії.

Тепер ціна базового варіанту Tesla Model 3 в Канаді підвищена до $59 990, і жодна з трьох модифікацій електромобіля вже не дозволяє покупцю претендувати на субсидії. Деякі провінції в Канаді виділяли додатково по $5000, тому окремі місцеві клієнти в одну мить втратили можливість заощадити майже $15 000 при покупці електромобіля цієї марки.

Тут і раніше наводяться ціни у канадських доларах. До речі, старші версії Tesla Model 3 і Model Y теж подорожчали в Канаді на $2000, хоча на їхній участі в програмі субсидування це ніяк не позначилося, оскільки вони раніше не потрапляли в потрібні цінові рамки.

Підвищення цін на продукцію у США компанія Tesla раніше пояснювала зростанням витрат на матеріали, компоненти та логістику. Напевно, до підвищення цін у Китаї та Канаді її підштовхнули аналогічні фактори.

Зараз читають  Експериментальна батарея забезпечила запас ходу Tesla Model S понад 1200 км.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.