Українець винайшов новий спосіб відображати номерні знаки

0
502

Мешканець Мукачева Юрій Береш отримав патент на винахід, за допомогою якого можна відображати світлову копію номерних знаків на склі автомобіля. Пристрій складається з блока керування, приєднаного до бортової мережі транспортного засобу, блока вхідної інформації та пристрою виведення – проектора, вмонтованого у корпус автомобіля. Блоком керування може бути телефон або комп’ютер, в тому числі, бортовий.

«Виконання пристрою виведення інформації у вигляді проектора, вмонтованого у корпус транспортного засобу, дозволяє виводити світлову інформацію безпосередньо на переднє та заднє скло транспортного засобу без використання LED-дисплею», – зазначено в описі винаходу. Це, на думку винахідника, не заважатиме водіям і не відволікатиме їх, на відміну від салонних дисплеїв.

Розтушування проектора залежить від місця передбачуваного виведення світлового номерного знаку. Для підсилювання чіткості зображення там може бути наклеєна фокус-плівка, наприклад, з поліетилентерефталату.

Зараз читають  Українці знайшли ще один спосіб позбутися «євробляхів»: у чому його небезпека

Користь свого винаходу Береш пояснює тим, що «розмір і форма номерних знаків в кожній країні жорстко регламентована, і на багатьох сучасних марках транспортних засобів, таких як Alfa Romeo, Mitsubishi, Bugatti, традиційні номерні знаки неможливо закріпити по центру транспортного засобу і практично завжди вони не вписуються в загальний дизайн автомобіля».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.