Експерти розповіли, яким бензином краще заправляти автомобіль

0
248

Існує одна категорія автомобільних двигунів, для якої бензин з підвищеним октановим числом, такий як А-98 або А-100, може виявитися кориснішим за звичайний бензин марки А-95 або А-92. Вони дають підвищений захист від вибухового горіння, а також підвищують збільшення до продуктивності при великих навантаженнях. Видання «Профіль» пише, що йдеться про турбомотори п’ятого або шостого екологічного класу з невеликим робочим об’ємом. Атмосферним двигунам високооктанове паливо не приносить користі.

Фахівці нагадують, що поширене припущення про найкраще згоряння високооктанових марок бензину неправильне, а аналогія із міцністю алкоголю хибна. Так, бензин А-98 та А-100, навпаки, більш стійкі до неконтрольованого горіння в порівнянні з марками А-92 або А-95. А-100 – це вдосконалений варіант бензину А-98. Експерти зазначають, що навантаження на силовий агрегат при його застосуванні переважно не змінюються, але при цьому у вихлопних газах стає менше шкідливих речовин, але таке паливо коштує дорожче.

Найчастіше, нагадують експерти, найкраще застосовувати рекомендований автовиробником сорт бензину. Якщо для нормальної діяльності двигуну потрібно низькооктанове паливо марки А-92 або А-95, то краще використовувати саме його. Бензин з високим октановим числом купувати невигідно, причому в деяких випадках він може навіть нашкодити двигуну машини.

Зараз читають  Кабмін скасував "крайню ціну" на преміальний бензин

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.