Грудень принесе потужні магнітні бурі: названо найнебезпечніші дати

Час читання: 2 хв.
0

Магнітні бурі у грудні 2021 року – час, коли людині, яка реагує на зміни погоди, потрібно особливо уважно до них прислухатися та реагувати негайно.

Здоров’я та краса – теми номер один у нашому житті. Ось і не дивно, що у разі раптової появи головного болю, підвищення артеріального тиску та безпричинного нездужання людина намагається розібратися, звідки все це з’являється. Найчастіше все пояснюється впливом Сонця та магнітними бурями.

На початку листопаді 2021 року геомагнітні коливання відбувалися часто, і багато людей відчували занепад життєвих сил. А все через потужний спалах на Сонці класу Х, який стався 28 жовтня.

Так, за прогнозами вчених, новий спалах на Сонці в 2021 році очікується 28-29 листопада, і теж класу Х, пишуть РосЗМІ. Як правило, на 3-й день після спалахів спостерігається пік магнітних коливань і погіршення самопочуття людей.

У Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця Фізичного інституту академії наук Росії попередили, що це явище може спричинити помилкові спрацьовування захисту енергетичних систем. Також зауважено, що в дні активності Сонця підвищуються аварійні ситуації на дорогах, зростає кількість викликів швидкої допомоги, і більше, ніж в інші дні вмирає людей від інсультів.

“Вплив сонячних частинок на нервову систему людини вже неодноразово доведено наукою. Починається безглузда активність людей…” – кажуть вчені.

Що ж до грудня, то найскладнішим, за прогнозом, буде період із 18 по 22 грудня, коли нагряне сильна магнітна буря. Її пік припаде на 19 грудня, і негативний вплив на живі організми буде з самого ранку. А якщо врахувати, що 19 – це ще й повний місяць, варто особливо уважно поставитися до стану здоров’я.

До речі, 29 та 30 число останнього місяця року теж вважаються несприятливими днями, хоч і з інших причин.

У дні високих геомагнітних коливань землі варто відмовитися від вживання спиртного, експерти рекомендують зробити це як мінімум за 3 дні до початку бурі. А також варто переглянути свій раціон і не налягати на консервовану, жирну та солону їжу.

У вказані дні добре вранці бадьоритися: робити елементарну зарядку, стоять кілька хвилин під прохолодною водою.

До речі, якщо довго ігнорувати метеозалежність, згодом вона трансформується у більш небезпечний стан – метеопатію чи метеоневроз.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!