Головна Новини Українців попередили про нові податки на авто в 2022 році

Українців попередили про нові податки на авто в 2022 році

На сайті міністерства економіки будуть народовані власники автомобілів, які будуть винуждені платити налог за свої машини кожен рік.

Час читання: < 1 хв.
1

В мережі оприлюднили дуже несподівана і важлива інформацію, яка стосується нових податківСтало відомо, що українці в наступному році будуть платити налоги за свої автомобілі.

З 2022 року жителі України будуть платити налоги на автомобілі за новими правилами. Є інформація про те, що деякі люди платять близько 25 тисяч гривень.

Є новий закон №5600, в якому є новини, вони будуть прийняті найближчим часом на другому році. На сайті міністерства економіки будуть народовані власники автомобілів, які будуть винуждені заплатити налог.

Потрібно підчеркнути, що на цьому етапі є два основних критерії, якому не виповнилося 5 років і машина, що становить понад 2,5 мільйона гривень.

Але, уже з наступного року другого правила змінитися. Щоб є, якщо у людини є автомобіль, який коштує більше 1,3 мільйона гривень, то він заплатив налог.

Розмір нового налога буде складати 25 тисяч гривень. Цей налог буде платити кожен рік, але тільки один раз у році.

Важливо помітити, що стара норма налога була розглянута ще до підвищення мінімальної заробітної плати. Це говорить про те, що кількість платників значно знизилася.

Кабінет Міністрів України розробив новий закон, щоб виправити ситуацію і поставити більше українців платити налоги. Так, з введенням нового закону, українці будуть платити налоги не тільки за елітні автомобілі, але і за машини середнього класу.

Також необхідно напомнити про те, що український депутат запропонував лишати водіїв прав на запобіжний термін за особливі порушення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Дякуємо!

Тепер редактори знають.