У МВС розповіли, чого чекати власникам авто із Європи

Час читання: < 1 хв.
0

На брифінгу РНБО міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський розповів, на що чекати власникам автомобілів на іноземній реєстрації, які не встигли або не змогли розмитнити свої транспортні засоби у пільговий період.

Денис Монастирський наголосив, що на його пам’яті було три чи п’ять термінів для легалізації «євроблях». Він зазначив, що в період дії пільг поліція не штрафувала власників нерозмитнених авто. Після закінчення пільгового терміну національна поліція виконуватиме норми, що їх передбачає закон.

«Йдеться про всі передбачені закони, у тому числі – штрафування та передбачені законом норми», — каже Денис Монастирський.

Як відомо, знижка для власників «євроблях» в Україні діяла 180 днів. Завершився цей період сьогодні, 10 листопада. Для учасників АТО/ООС надається 270 днів. Ця категорія громадян зможе легалізувати свої автомобілі до лютого 2022 року.

Додамо, що громадяни України звернулися до президента Володимира Зеленського із проханням продовжити пільговий період. Для цього на офіційному сайті глави держави зареєстрували петицію. Просять дати ще півроку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!