В Україні різко впало автовиробництво: статистика

Найбільше падіння відбулось в частині легкових автомобілів.

0
41

У жовтні на українських заводах було зібрано 292 одиниці автотранспортних засобів. У порівнянні з результатом річної давнини випуск автотранспорту в країні зменшився майже на 58%, а відносно попереднього місяця – на 68 відсотків. Найбільше падіння відбулось в частині легкових автомобілів. За місяць українські заводи випустили 202 легкових авто, що втричі менше, ніж торік, – повідомляє «УкрАвтопром».

Випуск комерційних автомобілів (без урахування АвтоКрАЗу, який перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року) склав 3 штуки – мінус одна машина від результату жовтня 2020 року.

Найбільше падіння відбулось в частині легкових автомобілів. За місяць українські заводи випустили 202 легкових авто, що втричі менше, ніж торік.

Зараз читають  В Україні хочуть ввести нові тести для водіїв — що відомо

Випуск комерційних автомобілів (без урахування АвтоКрАЗу, який перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року) склав 3 шт. – мінус одна машина від результату жовтня 2020 року.

Всього з початку 2021 року в Україні було виготовлено 7002 од. автотранспортних засобів, що на 85%  більше, ніж за перші десять місяців минулого року. Легкових автомобілів – 6337 шт. (+97%); Комерційних – 27 шт. (-25%); Автобусів – 638 шт. (+17%).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.