Чи варто заправляти автомобіль бензином А-100

0
317

В інструкції з експлуатації автомобіля обов’язково вказується вид палива, що рекомендується. Виробник рекомендує використовувати бензин, який оптимально підходить для конкретної моделі.

Останнім часом серед автомобілістів набирає популярності особливий сорт палива – бензин АІ-100. Водії керуються думкою, що чим вище октанове число бензину, тим жаркіше горіння. Однак, це не так! Октанове число показує ступінь стійкості бензину до неконтрольованого горіння у циліндрах двигуна.

Сорт бензину А-100 – це вдосконалений бензин А-98. Цей бензин не має додаткових навантажень на двигун, але знижує обсяг шкідливих викидів. Явної шкоди для силового агрегату бензин АІ-100 не має, але й відчутної користі також немає.

На думку деяких експертів, бензин А-98 та А-100 чудово підходить для малооб’ємних турбованих двигунів. Для цього виду агрегатів наказаний бензин А-95, а іноді А-95. Нібито 98-й та 100-ий бензини забезпечують підвищення потужності. Частка правди у цьому твердженні є. Але все залежить від виду двигуна, його стану та умов експлуатації.

Зараз читають  Названо види палива, які найчастіше підробляють на АЗС

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.