“Пора їх зупинити”: водії бойкотуватимуть АЗС, уже заговорили і про Нацбанк

Час читання: < 1 хв.
2

Користувачі мережі впевнені, що бойкот українських АЗС необхідно було влаштовувати «вже давно».

«Ну, пора вже. Якщо не ми, то хто? Скоро за повітря будемо платити», «Пора їх зупинити! Офанаріли зовсім», «Це найбільш дієвий шлях, щоб хоч якось знизити ціну на бензин», «Заправся на АЗС – й відразу їдь на СТО», «Давно пора. І не тільки для АЗС», «Руками і ногами за. Слів більше немає», – пишуть вони.

“Народ, підтримаймо !!!! Тільки так ми зможемо зупинити це свавілля! Разом ми сила! Потрібно щось робити, інакше це не кінець !!!!!!”, “Я два місяці принципово їжджу на трамваї, хоча до цього весь час їздив на машині. Чесно, нічого страшного”, – відзначають українці.

Окрім того, в мережі вже заговорили і про пікет Нацбанку.

“Треба пікетувати НБУ, бо поки росте долара, все буде йти в гору”, – говориться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше в мережі поширили заклик бойкотувати українські АЗС, як це роблять в Європі. Тим самим кияни планують змусити бензинових магнатів знизити вартість продукції.

Автор публікації Еліна Галвей впевнена, що спільними зусиллями до акції можна підключити величезну кількість людей.

Як раніше писала Politeka, якщо вартість нафти перевищить 100 доларів за барель, то в Україні злетять ціни на паливо. Більш того, експерт на ринку енергоносіїв Олександр Сіренко упевнений, що в разі подорожчання нафти, ціна бензину А-95 перевищить 40 гривень, а дизелю – 38 грн за літр.

Джерело:Politeka

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!