В МВС розповіли, скільки камер автофіксації планують встановити на українських дорогах

0
177

Перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін розповів в інтерв’ю РБК-Україна про встановлення камер контролю швидкості та розподіл отриманих від них коштів.

На першому етапі встановлення камер автофіксації у Києві та Київській області, на жаль, не призвело до зниження кількості ДТП. Навпаки, у деякі місяці кількість аварій була майже удвічі більшою ніж за аналогічний період до встановлення камер. Проте, приблизно за рік роботи спідкамів вони принесли понад 376 млн гривень (14 мільйонів доларів) у вигляді штрафів.

Надалі у МВС планують значно збільшити кількість камер контролю швидкості на дорогах. Встановлювати їх обіцяють у “місцях концентрації ДТП”.

“Ми виходимо з місць концентрації дорожньо-транспортних пригод. Безумовно, камери можна встановити скрізь, але коли ми бачимо, що на території України є, скажімо там, 2000-2500 місць концентрації ДТП, то наше першочергове завдання – це встановлення камер спостереження і відповідних комплексів автофіксації саме там. Тими темпами, якими на сьогодні це впроваджується, ми можемо це зробити років приблизно за 15”, – вважає Євгеній Єнін.

Читайте також  Випуск автомобілів Toyota серйозно скоротився: названо причину

“Водночас є більш креативні ідеї. Ми хотіли би вийти вже незабаром з ініціативою в законодавчому порядку встановити систему розподілу надходжень від штрафів за порушення правил дорожнього руху. На нашу думку, від 10 до 30% надходжень від цих штрафів могли би скеровуватись до місцевих громад, які встановлюють відповідні комплекси автофіксації в місцях, погоджених з Національною поліцією, і з тим, щоб розвивати дорожню інфраструктуру”, – висловлює пропозицію Євгеній Єнін.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.