Що вибрати для подорожі з дитиною: машину чи поїзд

Їхати в поїзді комфортно, але не завжди чисто і безпечно.

0
76

Перше, про що повинні подумати батьки перед організацією подорожі з дитиною, – чи можуть вони забезпечити їй в дорозі максимальну безпеку. Саме з цієї точки зору потрібно робити вибір між машиною і поїздом.

З одного боку, подорож в поїзді (особливо на далекі відстані) набагато комфортніша: дитину не закачує, не потрібно сидіти на одному місці, є постійна можливість рухатися і розминати ноги. З іншого боку, в нашій країні до цих пір є такі поїзди, в яких знайти чистий рушник складно, а зайти в туалет страшно. Якщо у вас стоїть питання між таким видом транспорту або власним (чистим і безпечним) автомобілем, краще зробити вибір на користь другого.

Якщо ви подорожуєте з дитиною в поїзді, альфа і омега для вас на всьому етапі шляху – дезінфекція рук. Зараз антисептиків не бракує, однак не забувайте, що найбільш ефективні гелі для дезінфекції рук з ізопропілового спирту в концентрації не менш 60%. Подібний гель наноситься на руки не менше ніж на 30 секунд. Чим далі ви їдете і чим більше людей навколо, тим частіше його треба використовувати.

Зараз читають  Перевірки на блокпостах. В Мінюсті пояснили, чи законні огляд речей, перевірка телефону та вручення повісток

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.