Автомобілі з механічними коробками передач скоро підуть в історію

Експерти прогнозують, що через 15 років на вторинному ринку не буде автомобілів з механічною коробкою передач.

0
74

Механічна коробка передач перестане використовуватися в нових автомобілях протягом 3-4 років. Це прогноз експертів, які вважають, що масовий перехід на автоматичні трансмісії неминучий і більшість виробників так і надійдуть.

Перехід буде відбуватися поступово з оновленням модельного ряду. Згідно з цим сценарієм, через 15 років автомобілі з механічними швидкостями повністю зникнуть з ринку старих автомобілів, і причин такої тенденції кілька – екологія, впровадження сучасних помічників водія і комфорт водіння.

Головне в цьому випадку – введення нових екологічних норм, чого не можна досягти за механічними коробками передач. Потім буде впровадження систем автономного водіння, в яких вибір передачі здійснюється електронікою автомобіля.

«Механічні коробки стають нішевим продуктом, який більше не призначений для широкої аудиторії. Для більшості людей автомобіль – це засіб пересування по асфальту на певну відстань, і автомат ідеально підходить для цієї мети », – кажуть експерти, яких цитує Autonews.

За даними IHS Markit і ZF Group, продажі моделей з механічними коробками передач на світовому ринку за останній рік знизилися до 17,1%. На північноамериканському ринку всього 1,2% нових автомобілів оснащено МКПП. Навіть електромобілі в США з продажу вже випереджають машини з «механікою».

Однак механічні коробки передач не зникнуть повністю, так як деякі види транспорту будуть ними оснащені як мінімум на якийсь час. Це так звані «low-cost» (малобюджетні автомобілі для ринків, що розвиваються), деякі позашляховики і комерційний транспорт.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.