Як буде здійснюватись дистанційне навчання водіїв: що готує МВС для власників авто

0
498
Як Уряд планує вирішити питання у сфері підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.

У середу, 15 вересня, Кабмін розглядає постанову, якою планується  вирішити проблемні питання у сфері підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів засобами єдиної інформаційної системи МВС України з використанням технологій дистанційного навчання.

Так, підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів здійснюється відповідно до Порядку підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, затвердженого постановою КМУ від 20 травня 2009 року №487.

При цьому зазначеним порядком не передбачена можливість здійснення дистанційної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів акредитованими закладами.

Тож документом передбачається реалізація експериментального проекту для забезпечення такої підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів акредитованими закладами засобами єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України з використанням технологій дистанційного навчання.

Зараз читають  Українці зможуть розраховувати вартість перереєстрації авто

Постановою пропонується: Міністерству внутрішніх справ здійснити організаційно-методичне забезпечення впровадження дистанційної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів акредитованими закладами, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації  водіїв транспортних засобів, із застосуванням засобів  єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ та технологій дистанційного навчання.

Серед іншого, в пояснювальній записці вказано, що проектом акта пропонується впорядкувати розмір плати за надання територіальним органам з надання сервісних послуг МВС деяких платних послуг шляхом установлення розмірів плати за їх надання на сучасному ринковому рівні.

Так, наприклад, автори пояснюють, що найпоширенішою послугою, що надається територіальними органами сервісних центрів МВС, є реєстрація перереєстрація транспортних засобів. За проведеними розрахунками собівартість зазначеної послуги становить 200 грн. При цьому на сьогодні вартість послуги становить 152,63 грн.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.