Якщо офіцер не пояснив водієві його права, то виписаний штраф є незаконним

0
100

Поліцейські виписали водієві штраф за порушення ПДР. Порушник оскаржив протокол. Автомобіліст стверджував, що офіцери порушили встановлений порядок і не роз’яснили йому права, як особи, яка притягують до адміністративної відповідальності.

Про це повідомляє ЯіЗакон з посиланням на ДорожнійАдвокат.

Суд розглянув справу і констатував факт того, що офіцери при виконанні посадових обов’язків повинні чітко дотримуватися встановлених законом правил. Після зупинки автомобіля, поліцейський повинен представитися водієві, повідомити причину зупинки і його права. Порушення процедури зводить нанівець суть і завдання лежать в основі поняття адміністративної відповідальності.

Зараз читають  Наскільки подорожчали нові автомобілі в Україні

Судом було встановлено, що доводи водія реальні і йому, як особі яка притягається до відповідальності не були роз’яснені його права. Протокол виписаний з грубим порушенням правил було скасовано, як і штраф, який він передбачає.

Ця справа є доказом того, що порушення процедури дій поліцейських при виконанні посадових обов’язків, є підставою для скасування виписаних протоколів і накладених штрафів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.