В Києві розпочалися випробування нового трамваю «Еталон»

0
731

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, на вулицях Києва в нічний час почалися випробування нового трамвая виробництва корпорації «Еталон».

Випробування здійснюються по лінії Борщагівського швидкісного трамвая. Проводити ходові випробування свого нового трамвая завод можливості не має – на його території немає трамвайних шляхів.

Випробування проводяться в нічний час, щоб уникнути негативного впливу на звичайному руху трамваїв маршрутів. Тривалість цих випробувань – три ночі. Потім вагон буде повернутий на завод.

Трамвай «Еталон» презентували наприкінці 2020 року після завершення збирання і на початку заводських випробувань. Це односекційний вагон довжиною 15,9 метра без врахування зчіпки.

Він має змінний рівень підлоги – низький в середній частині між візками, туди ведуть дві широкі двостулкові двері. Над візками і в краях підлога висока, туди ведуть двоє вузьких одностулкових дверей.

Всередині салону і на входах в передні і задні двері – по дві сходинки. Салон має декілька варіантів компонування з різною кількістю сидячих місць – від 31 до 44. У першому вагоні застосований «мінімальний» варіант – 31 сидяче місце, з яких в низькій частині підлоги – всього 3 місця.

Зараз читають  В ЄС рекордно зросли ціни на автомобільні вантажоперевезення

Встановлено електронну система управління виробництва молдавської компанії «Інформбізнес», яка, як заявляє виробник трамвая, має функції електродинамічного гальмування, «анти юз», рекуперації і на 40% економічніша порівняно зі звичайним реостатно-контакторним приводом трамваїв типу «Татра-Т3».

Інформація про роботу системи управління обробляється бортовим комп’ютером і відображається на центральному дисплеї пульта в кабіні водія.

Все електрообладнання трамвая виконано на основі сan-шини, що дає наступні переваги: ​​зменшення кількості дротів, постійний контроль низьковольтної мережі та її компонентів, відображаються місця поломок, обривів, замикань і справності підключення споживачів.

Вся ця інформація відображається на дисплеї, розміщеному з правого боку.

Вагон пропонується в трьох варіантах основній комплектації:

  1. Новий корпус вагона з новими ходовими візками – найдорожчий варіант, оскільки лише один новий візок коштує понад 4 мільйонів гривень.
  2. Новий корпус вагона зі старими капітально відремонтованими візками по типу «Татра-Т3».
  3. Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, це також новий корпус вагона без візків.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.