Імпорт автогазу в Україні рекордно зріс

0
48

Поставки імпортного автогазу в Україні з початку серпня склали 71 тисячу тонн, що більше на 12 тисяч тонн або 20% порівняно з аналогічним періодом минулого місяця.

За даними Консалтингової групи «А-95», це рекордний за півмісяця показник в 2021 році.

Імпорт зрідженого газу з Росії збільшився на 48%, до 32,5 тис. Т. Поставки «Роснефти» досягли 14 тис. Т. Найбільші обсяги адресовані компаніям «Сокар» (5 тис. Т) і «БРСМ-нафта» (4, 5 тис. т). Так само одержувачами ресурсу виступили «Мадокс» (1,6 тис. Т), WOG (1,3 тис. Т), «КЛО» (1,1 тис. Т), «БС ойл» (0,3 тис. Т ) і по 200 т «Надія» і «Мартін трейд». За словами трейдерів, на адресу ряду покупців поставки відбуваються із затримками, а деякі покупці і зовсім поки не отримували законтрактований на серпень ресурс.

«Лукойл» за звітний період поставив 6,4 тис. Т, що на 26% більше, ніж минулого місяця. Тривають активні поставки ресурсу «ІНК». З «Іркурска» поставлено 5,5 тис. Т, больщінства з яких – на адресу «Евромін Енерджі». Поставки з перевалок «Газенергосеті» за 2 тижні серпня склали близько 2,1 тис. Т що більше порівняно з аналогічним періодом минулого місяця на 24%. У той же час, з 9-15 серпня відвантажено лише 390 т.

Зараз читають  Найкрутіша військова машина може бути в Україні

Також в період 9-15 серпня припинилися поставки ресурсу «Сургутнефтегаза».

Імпорт казахстанського ресурсу залізничним транспортом зріс на 1 тис. Т і склав 16,6 тис. Т. При цьому відвантаження «ТШО» скоротилися на 0,5 тис. Т, до 12,6 тис. Т. Зросли обсяги виробників «Жаікмунай» і Gas Processing, які експортували в Україну 1,5 тис. т і 1,7 тис. ресурсу відповідно.

Імпорт з Білорусі зріс на 21%, до 9,3 тис. Т., За рахунок збільшення відвантажень з Мозирського НПЗ. Білоруський ГПЗ зберіг поставки в Україну на рівні минулого місяця.

У першій половині серпня активізувався імпорт ЗВГ через західний кордон і з Литви: + 34% до звітного періоду і 5,4 тис. Т в результаті. У серпні було поставлено 1,8 тис. Т ресурсу виробництва Orlen Lietuva. Одержувачами ресурсу виступили WOG (0,8 тис. Т), «Надія» (0,5 тис. Т), і по 240 т «КЛО» та «ОККО».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.