За півтора місяця, з 15 червня по 31 липня, на український облік стали понад 17 000 автомобілів з європейською реєстрацією. Власники цих машин сплатили податків на 600 мільйонів гривень. У п’ятірці регіонів-лідерів з розмитнення “євроблях” опинилися Закарпатська, Київська, Одеська, Чернівецька та Львівська митниці з результатом від 2800 до 800 машин відповідно.
Під пільгове розмитнення потрапляють машини, які в’їхали на територію України до кінця 2020 року. Митна ставка щодо них не повинна перевищувати 1000 євро. Пільгові умови діють 180 днів від моменту вступу закону в силу, тобто пільговий період закінчується в самому кінці 2021 року.
У формулі розмитнення за умовами спеціально ухваленого закону не враховується оціночна вартість машини, але береться до уваги її вік, робочий об’єм і тип двигуна. Згідно з новою формулою, найвигідніше розмитнювати бензинові машини з невеликим об’ємом двигуна. Крім того, закон, який вступив у силу 15 червня, дає можливість учаснику бойових дій розмитнити “євробляху” протягом 270 днів за умови, що він зможе довести своє перебування на території ООС понад 90 днів з дня набрання законом юридичної сили.
Бензинові машини все ще тримаються на вершині серед нових авто, але їхня популярність повільно спадає.…
BMW готує грандіозний дебют на CES 2025 , представивши новий Panoramic iDrive - систему управління,…
Honda оголосила про будівництво першого заводу водневих паливних елементів. Підприємство, розташоване в японському місті Мока,…
З 1 січня 2025 року в Україні починають діяти нові правила обов'язкового автострахування, які суттєво…
2025 стане ключовим для KIA, яка готує цілу лінійку новинок. Серед них – оновлений Sportage,…
Новий кросовер, створений спільними зусиллями китайських компаній Huawei та Chery, близький до офіційного дебюту. Прем'єра…
Leave a Comment