Volvo візьме все в свої руки: компанія викупить права на свої заводи в Китаї

0
112

Volvo Cars підписала угоду зі своїм материнським холдингом Geely Holding про придбання частки останнього в спільних підприємствах компаній в Китаї з метою отримання повного контролю над заводами з виробництва автомобілів і продажами в країні.

Придбання додаткових 50% акцій Daqing Volvo Car Manufacturing Co., Ltd і Shanghai Volvo Car Research and Development Co., Ltd ще більше зміцнить позиції Volvo Cars в Китаї, найбільшому ринку автомобільному ринку світу, і дозволить максимально збільшити доступ до одного з найбільш швидкозростаючих регіонів світу. Хоча дві спільні підприємства вже повністю включені в фінансову звітність Volvo Car Group, частка Volvo Cars в їх чистого прибутку і власний капітал після операції збільшиться.

«Завдяки цій угоді Volvo Cars стане першим великим не китайським автовиробником, який буде повністю контролювати свої операції в Китаї», – сказав Хокан Самуельсон, виконавчий директор Volvo Cars.

Volvo Cars в останні роки росла значно швидше, ніж середній ринок Китаю, і буде продовжувати інвестувати в країну, щоб підтримувати стійку тенденцію зростання. В результаті угоди Volvo Cars буде повністю володіти виробничими підприємствами в Ченду і Дацині, національної збутової компанією в Китаї і науково-дослідним центром в Шанхаї.

Зараз читають  Штраф за їзду без прав в Україні: скільки доведеться заплатити залежно від ситуації

Угоди будуть завершені в два етапи, починаючи з 2022 року, коли буде скасовано вимогу про створення спільного підприємства для виробництва автомобілів в Китаї, і, як очікується, формально завершиться в 2023 році. Зараз угода очікує схвалення регулюючих органів. Фінансові подробиці не розголошуються.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.