Автовиробників чекають важкі місяці

0
34

Брак автомобільних чіпів – справжня проблема для виробників автомобілів. Багатьом довелося закрити виробничі лінії, відкласти запуск нових моделей і навіть звільнити персонал.

Все це негативно позначилося на планах практично всіх компаній. За попередніми оцінками, через брак чіпів в 2021 році буде вироблено на 5 млн автомобілів менше, ніж планувалося. Всього в 2021 році очікується випуск 74,8 млн нових автомобілів – на 9,3% більше, ніж в минулому році. Однак якби не криза мікросхем, цифра наблизилася б до 80 мільйонам, вважають експерти з Центру автомобільних досліджень в Дуйсбурзі.

Експерти також очікують майбутнього дефіциту літій-іонних акумуляторів. Схоже, друга половина 2021 року навіть гіршою за першу. Терміни доставки будуть постійно переноситися, а перебої у виробництві продовжаться і в 2022 році.

Проведене експертами дослідження показало, що за перші п’ять місяців поточного року авторинок виріс на 34% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року. За даними Німецької асоціації автомобільної промисловості (VDA), гірші показники очікуються в другій половині року.

Згідно з оновленими даними за цей рік, виробництво автомобілів в Німеччині впало до 3,6 млн, хоча раніше оціночна цифра становила 4 мільйони. Криза також вплине на електрифікацію галузі в цілому, оскільки нестача літій-іонних акумуляторів порушить заплановане виробництво електромобілів.

Зараз читають  У поліції нагадали про штрафи водіям, які не поступилися дорогою «швидкої»

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.