Країни Євросоюзу планують покласти край ері автомобілів з ДВЗ до 2035 року

В ЄС збираються остаточно прибрати з доріг автомобілі на викопному паливі, замінивши їх на електрокари. Це буде поступовий процес, який розтягнеться на кілька років.

0
32

Європа відмовляється від машин з ДВЗ з метою захисту екології. Вже до 2030-го шкідливі викиди від автомобілів з традиційними моторами в цьому регіоні знизяться до 35%, а ще через п’ять років – до нуля.

Причому найсуворіше збираються стежити за легковим авто: їм зараз належить близько 12% всіх вуглецевих викидів в країнах Євросоюзу. До 2030 року їх кліматична нейтральність має зрости до позначки в 37,5%. Мета досить амбітна. Щоб реалізувати цей план, автовиробникам доведеться активніше взятися за випуск електрокарів.

Той же Volkswagen до 2035-го хоче повністю відмовитися від випуску машин з ДВС на території Європи. Компанія Renault дотримується іншої стратегії: французи хочуть електрифікувати 90% своїх моделей. Керівництво Ford вирішило піти ще далі, заявивши, що в майбутньому марка буде виробляти виключно електромобілі. 

Європа має намір стати лідером у боротьбі з глобальним потеплінням. До 2050 року цей регіон розраховує стати першим континентом з нульовим викидом парникових газів. Один із кроків у цьому напрямку – повсюдне поширення електрокарів. Крім цього, європейцям доведеться реформувати і місцеву промисловість.
Зараз читають  Українські водії можуть отримати новий вид штрафу: 340 гривень за перше порушення

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.