Назвали українські АЗС, що продають українцям небезпечне пальне

0
1687

За словами представників Інституту споживчих експертиз, для сучасного дизельного двигуна системне потрапляння палива з сіркою в систему може стати фатальним дуже швидко. Мережі АЗС БРСМ, Брент ОЙЛ і Мотта очолили антирейтинг якості дизельного палива.

Про це в своєму дослідженні повідомляє Інститут споживчих експертиз, повідомляє MMR з посиланням на «Апостроф».

«Дизельне паливо мереж заправок БРСМ, Брент ОЙЛ і Мотта має багаторазове підвищення показників сірки в своєму складі», пишуть експерти. За словами представників Інституту споживчих експертиз, для сучасного дизельного двигуна системне потрапляння такого палива в систему може стати фатальним дуже швидко.

«У число аутсайдерів потрапили цілих чотири зразки, які були придбані в мережах БРСМ-нафта, Мотта, MARSHALL і Брент ОЙЛ. В основному, проблеми були зосереджені у місті сірки. І якщо у MARSHALL це незначне перевищення на 3 одиниці (13 мг/кг), то вже у БРСМ-нафта – більш ніж семиразове перевищення (76,7)!», – зазначає ІСЕ.

За словами Інституту споживчих експертиз, паливо Брент ОЙЛ має більш ніж двадцятикратне перевищення (208 мг/кг), а «рекордсменом» – є мережа Мотта в зразку палива з якої виявили вміст сірки в 647 мг/кг.

Зараз читають  В Україні встановлено рекорд зі споживання бензину

«Така концентрація неминуче призведе до необдуманої кончини двигуна, не кажучи вже про вихлоп, через який оксид буде вкинуто на вулиці міст», – повідомляє ІСЕ.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.