Експерти порівняли автомобільні штрафи в різних країнах Європи

0
246

Найсуворіші правила щодо нетверезих водіїв існують у багатьох країнах Східної і Південно-Східної Європи. У Чеській Республіці, Угорщині, Словаччині та Румунії встановила обмеження 0,0 проміле. У багатьох країнах штрафи можуть бути дуже високими. У Великобританії, наприклад, немає верхньої межі, в Данії штраф може становити місячний заробіток. Правопорушників, які зловживають алкоголем, також розщедритися в Швейцарії (від 545 євро), Італії (від 535 євро) і в Хорватії (від 405 євро).

Найбільші штрафи за перевищення швидкості виплачуються в Норвегії, Швеції, Італії та Швейцарії. Той, хто їде в Норвегії на 20 км / год швидше встановленого ліміту, повинен очікувати штраф в розмірі понад 460 євро. У Швеції те ж порушення коштує понад 235 євро. Але при перевищенні швидкості на 50 км / г штрафи відразу зростають в рази. В Австрії, наприклад, ви отримуєте штраф до 2180 євро, в Іспанії – від 600 євро, а в Швейцарії вам доводиться мати справу з більш ніж 60 денними ставками залежно від щомісячного заробітку.

Проїзд на червоне світло світлофора також може спустошити бюджет невеликого міста. Так, штраф за це порушення становить 405 євро і більш в Хорватії, 670 євро в Норвегії та 700 євро в Греції.

Зараз читають  Депутати хочуть суттєво збільшити штраф за перевищення швидкості

Неправильна парковка теж може коштувати великих грошей. В Угорщині це особливо дорого – до 275 євро, в Румунії – до 230 євро, а в Іспанії – до 200 євро.

ADAC відзначає, що всі країни-члени ЄС в даний час здійснюють взаємне визнання і приведення у виконання штрафів. Тому, в принципі, штрафи з усіх країн ЄС також можуть бути стягнуті в Німеччині в обов’язковому порядку або на кордоні, коли ви повертаєтеся з Європи.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.