Кому належить авто, що було помічено у Москві з заклеєним прапором

Час читання: < 1 хв.
0

Нардеп від Прикарпаття Юрій Дерев’янко категорично спростував інформацію, яку оприлюднив нардеп Андрій Лозовий, щодо начебто його авто, яке бачили у Москві.

«Бурхливе святкування Нового року, видно, дало ускладнення та радикально знизило адекватність сприйняття дійсності депутату Андрію Лозовому. Вчора він на своєму пабліку фейсбук опублікував цілковиту нісенітницю, нібито моє авто помітили в Москві! Видно у депутатів Ляшка почався новий «бюджетний рік» і вони почали вірно відпрацьовувати замовлення Банкової в дискредитації мене та нашої політичної сили. Протягом минулого року саме руками «радикалів» відпрацьовувалися всі інформаційні провокації з дискредитації діяльності Руху Нових Сил. І ось ці діячі видали черговий перл», — написав Дерев’янко.

«Так от, офіційно повідомляю: авто на фото, поширюваному Лозовим, мені не належить. Більше того, у мене автомобіль іншої моделі та має інший номерний знак! Я депутат двох скликань та ніколи не мав VIP-номерних знаків серії «ВР». Володію автомобілем, який зазначений у моїй декларації, з державним номером АА3332II Mercedes-Benz S500 4MATIC 2007 року випуску.

Я розумію, п. Лозовий, ваш мотив та мотив ваших господарів, але чи вам не здається, що опускатися до тиражування подібних дешевих фейків — це гидко? З такими темпами деградації ви наступного разу після команди «фас» оприлюдните моє фото, де я їздитиму велосипедом по планеті Марс?» — відзначив нардеп.

Також він відзначив, що в суд на Лозового за наклеп подавати не буде, бо висока ймовірність, що з таким діагнозом особа є непідсудною.

Джерело

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.