В Україні може подешевшати паливо для автомобілів

0
235
Зараз ми можемо спостерігати тенденцію щодо здешевлення палива, так як зміцнення гривні вже відбувається достатнє довгий час і воно впливає на зниження цін на бензин.

Ціна на бензин і паливо в Україні залежать фундаментально в середньостроковому періоді від двох чинників:  за світову ціну на нафту і обмінного курсу валют . Про це повідомив економіст, експерт «Growford Institute» Віктор Скаршевський , пише ГолосUA.

«Таким чином, якщо зростає ціна на нафту, то у нас зростає і ціна на бензин. Якщо ж ціна на нафту знижується, то це також позначається на зниженні цін на паливо в Україні. Так як зараз ціни на нафту перебувають приблизно на однаковому рівні, зараз головним фактором грає зміцнення гривні по відношенню до долара », – розповів експерт.

За його словами, зараз ми можемо спостерігати тенденцію щодо здешевлення палива, так як зміцнення гривні вже відбувається достатнє довгий час і воно впливає на зниження цін на бензин.

«Що ж стосовно цін на паливо ближче до осені, то тут все буде залежати від глибини зміцнення національної валюти. Якщо ж зараз дивитися з точки зору обмінного курсу, то пропозиція на ринку валюти перевищує попит на неї. Тому долар дешевшає і зміцнюється гривня. Крім того, зараз пішла хвиля повернення нерезидентів, які приносять валюту на ринки ОВДП. Також в першому кварталі цього року заробітчани перевели набагато більше валюти. Плюс, населення України продало на 900 мільйонів доларів більше, ніж купило в березні-квітні. Те, що метал, зерно і руда є основною українською продукцією і все говорить про те, що гривня буде і далі зміцнюватися. До осені стрибків цін на ринку палива очікувати не варто, підсумував В. Скаршевський.

Зараз читають  Кабмін вніс зміни до порядку перереєстрації транспортних засобів: що змінилося

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.