Експерти розповіли, яким буде автомобільний ринок в найближчі 15 років

0
277

За останні роки помітно зросла популярність електромобілів і гібридів. Їх частка на ринку легкових автомобілів зросла до 2,2% в 2020 році в США, 5% в Китаї і вражаючих 9,3% в ЄС, де продажі електрифікованих автомобілів в четвертому кварталі виросли на 230% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року, передає «Твоя МАШИНА» .

Попит збільшився через зниження вартості літій-іонних акумуляторів – найдорожчого компонента електрокарів. Ця деталь становить 20-30% ціни автомобіля. Таким чином, в середньому ціна акумулятора з високим вмістом нікелю впала нижче 150 доларів за 1 кВтг. Зниження вартості пов’язане з інноваціями в хімічному складі і виробництві акумуляторів, збільшенням масштабів виробництва і поліпшенням виробничих процесів.

Країни Європи поставили за мету знизити викиди до нуля до 2050 року. Тобто до цього часу всі машини з ДВЗ повинні бути замінені електромобілями. За Євросоюзом ініціативу проявили й інші країни. Наприклад, Каліфорнія планує заборонити продаж нових автомобілів з ДВЗ в 2035 році.

Ці дії мотивують General Motors, Volvo, Jaguar і інших виробників до активної електрифікації. Також процесу сприяє зростання інвестицій в ланцюжка поставок, зарядну інфраструктуру і модернізовані електричні мережі.

Зараз читають  Mercedes-Benz відкликає понад 800 тис. дизельних автомобілів у всьому світі

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.