Найзвичніша функція автомобіля може зникнути назавжди: подробиці

0
54

Поява сучасних систем безпеки загрожує повною відмовою від механічних коробок передач в автомобілях. Про це повідомляє newsyou.info .

Справа в тому, що такі технології, як система автоматичного гальмування і ряд інших функцій безпеки не працюють з механічними коробками.

Терміни повної відмови від МКПП безпосередньо залежать від введення обов’язкової системи автономного екстреного гальмування (AEB). Наприклад, автомобілі Subaru з механічними коробками поставляються без комплекту безпеки Eyesight. Це пов’язано з тим, що вони не мають електронного стоянкового гальма, необхідного для роботи AEB. Компанія вважає економічно недоцільним рішення цієї проблеми, оскільки продажі автомобілів з механічними коробками неухильно падають.

Так, за даними канадського підрозділу Mazda, в 2020 році продажі таких автомобілів склали всього 6,4%, тоді як в 2016 році займали 19,2%. При цьому попит на спортивні автомобілі Subaru з механічною коробкою передач, такі як WRX / STI і BRZ, зростає. Але великий статистики такі моделі не роблять.

Ще одним фактором відмови від старої доброї «механіки» стане зміщення в бік «зеленої» енергії. За словами фахівців, обладнання електрифікованих автомобілів механічними коробками передач вимагає додаткових технологій і оснащення, таких як електронне зчеплення. Воно необхідне для забезпечення плавного перемикання між ДВЗ і електродвигуном. Що в світлі падіння продажів трехпедальних моделей не надто привабливо для виробників.

За даними IHS Markit і ZF Group, продажі моделей з механічними коробами на світовому ринку впали до 17,1%. На північноамериканському – до 1,2%. Більш в того, в 2020 році продажі електромобілів в США перевищили продажі автомобілів з ручним перемиканням передач. Тому незабаром звичні МКПП підуть в історію. Швидше за все, доступні спортивні моделі незначно продовжать термін життя механічних коробок.

Зараз читають  Через «липові» документи українець залишився без Maserati

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.