Євро-7 може вбити двигун внутрішнього згоряння до 2026 року

0
57

Закони Євро 7 вступлять в силу в 2025 році. Пропозиції консорціуму Європейської комісії з наднизьким викидів транспортних засобів (Clove) інженерних консультантів можуть означати кінець двигунів внутрішнього згоряння, в тому числі в гібридних авто. Про це заявляють європейські автовиробники. Асоціація (ACEA).

Пропозиція Euro 7 може змусити бензинові автомобілі з ДВЗ оснащуватися електричним каталізатором з підігрівом, двома 1,0-літровими звичайними трикомпонентними каталізаторами, 2,0-літровим фільтром твердих частинок і каталізатором прослизання аміаку.

Передбачається, що автомобілі з ДВЗ можуть комплектуватися бортовою системою діагностики, яка контролюватиме мотор. ACEA вважає, що такі пристрої практично неможливо використовувати в невеликих автомобілях і важко інтегрувати в поточну архітектуру транспортних средств. Це призведе до підвищення вартості автомобілів з ДВЗ.

Доведено технологічних вимог до цієї точки серйозно обмежить можливості скорочення викидів CO2 і витрати палива і призведе до невизначеності щодо довговічності та експлуатаційних витрат протягом усього терміну служби автомобіля.

Зараз читають  У поліції розповіли про найчастіші причини ДТП в Україні: страждають і водії, і пішоходи

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.