Чим в Україні розбавляють бензин?

0
67

Ситуація на паливному ринку України далеко нестабільна. Ціни на паливо постійно коливаються, і найчастіше в бік підвищення. Як виявилося, деякі учасники паливного ринку, користуючись ситуацією, знайшли спосіб продавати великі обсяги бензину. Недобросовісні мережі АЗС в Україні вдаються до хитрощів – вони просто розбавляють бензин. Експерти розповіли, які речовини додають в паливо.

Найчастіше в Україні розбавляють бензин такими речовинами як: сірка, бензол і Монометиланіліни. Кожне з цих речовин надає негативні впливи на системи автомобіля, а також згубно відбивається на екології. Але незважаючи на великий збиток, хитрість з розведенням палива приносить більше заробітку і багато компаній готові пожертвувати репутацією заради прибутку.

Речовини, якими найчастіше розбавляють бензин, мають токсичні властивості. При попаданні в бензин сірка, бензин і Монометиланіліни повільно роз’їдають елементи паливної системи і призводять до дорогого ремонту.

Разом з вихлопними газами автомобіля токсичні речовини потрапляють в навколишнє середовище. Велика концентрація токсинів негативно впливає на природу і здоров’я людей.

Джерело:  fbc.ua

Зараз читають  Нові ціни на заправках змусять українців забути про автомобіль

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.