Автомобілі незабаром можуть значно подорожчати – прогноз

0
222

Експерти Bloomberg прогнозують, що найближчим часом вартість автомобілів значно збільшиться. Вони посилаються на подорожчання всіх деталей і компонентів, з яких складається машина.

Величезну частину виробничих витрат складають такі компоненти як: сталь, елементи редукторів і рамок, пластмаса, обшивка та ін. Останнім часом ціна цих компонентів істотно зросла. Не варто забувати і про витрати на співробітників, логістику, інвестиції в виробництво і інфляцію.

Сьогодні у виробників автомобілів є дві проблеми: дефіцит деталей (наприклад, чіпів і напівпровідників) і тимчасові закриття заводів через пандемію. Ці проблеми призвели до скорочення обсягу виробництва автомобілів (що є тривожним знаком) і підвищили їх вартість.

Наприклад, в компанії Toyota Motor Corp. і Ford Motor Co. повідомляють, що в 2021 році буде виготовлено на 4 мільйони примірників автомобілів менше – 5% від передбачуваних продажів на поточний рік.

Автомобільна промисловість вимагає постійних і великих вкладень. Виробники повинні заробити певну суму, щоб не бути збитковими.

Одним з виходів для виробників може стати скасування знижок, що вже спостерігається на ринках Китаю і США. У свою чергу, скасування знижок може відлякати покупців і уповільнити продажу, що також спричинить за собою збитки. Виходить, що для збереження компаній і зменшення збитків виробники просто не мають іншого виходу, як підвищити ціни на продукцію.

Зараз читають  У Лондоні прагнуть прискорити запровадження обмеження швидкості до 30 км/год

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.