Власники електромобілів повертаються в США до авто з ДВЗ

Дослідження, результати якого були опубліковані в журналі Nature Energy, каже, що кожен п'ятий покупець електромобілів в США пізніше повертається до автомобіля з традиційним двигуном внутрішнього згоряння.

0
1563

Скотт Хардман і Гіл Тал з Каліфорнійського університету вирішили з’ясувати причини, за якими власники електромобілів можуть відмовляються від екологічно чистих машин. Для цього було проведено опитування, в якому взяли участь виключно жителі штату Каліфорнія, які купували електромобіль в період з 2012 по 2018 рік.

Виявилося, що близько 20% покупців гібридних автомобілів і 18% покупців електромобілів пізніше повернулися до машини з ДВЗ. Опитування показало, що найбільш частою причиною відмови від електромобілів стала низька доступність зарядних станцій. Близько 70% відмовилися від використання електромобілів не мали доступу до швидкої зарядки, тому були змушені заряджати свої авто від побутової електромережі з напругою 120 В, на що витрачали дуже багато часу.

«Тому не слід думати, що після придбання електромобіля водії не відмовляться від нього. Це може сповільнити зростання ринку електричних автомобілів », – зазначили автори дослідження.

Нагадаємо, що раніше було опубліковане опитування, яке спростовувало поширену думку, що всі власники Tesla – люті шанувальники генерального директора. Вони просто дуже люблять свої автомобілі. Згідно з результатами опитування, проведеного дослідницькою групою Escalent, їх погляди на генерального директора Ілона Маска набагато більш різноманітні.

Читайте також  Електромобілі та гібриди зі США знову подорожчають

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.