Гігафабріку Tesla в Німеччині запідозрили у забрудненні питної води

0
31

Тесла може зіткнутися зі штрафами від уряду Німеччини після того, як було розпочато розслідування. Експертам належить з’ясувати, встановила компанія труби, по яких промислові стічні води можуть бути відправлені в довколишню територію, що охороняється зону питної води.

Міністерство навколишнього середовища Бранденбурга повідомляє, що канави для труб були виявлені на будівельному майданчику Tesla Gigafactory в ході звичайного розслідування. Тоді будівництво об’єкта призупинили на термін з 26 березня по 12 квітня 2021 року. Після чого роботи поновилися. 

Однак міністерство почало розслідування відносно компанії за незаконну установку водопроводу, яка могла завдати шкоди навколишньому середовищу. За оцінками фахівців, використовувані труби не мають достатньої товщини, щоб гарантувати, що промислові стічні води не потраплять в місцеву питну воду.

Нагадаємо, ще в лютому було оголошено, що Tesla збирається завершити будівництво гігафібрікі в Німеччині влітку 2021-го. Тепер же ці терміни можуть бути перенесені. «Замороження» будівництва на два з половиною тижні вже внесла свої корективи. А попереду ще розгляд з трубами і питною водою. Будується підприємство Tesla в Німеччині має стати першим європейським заводом американської компанії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.