Головна Новини В Україні провели масову перевірку заправок: хто опинився в чорному списку

В Україні провели масову перевірку заправок: хто опинився в чорному списку

0
1493

Згідно з дослідженням експертів Консалтингової групи «А-95», на українських АЗС не тільки зросла кількість фальсифікату, а й спостерігаються масові порушення касової дисципліни. Про це пише u-news.com.ua .

Всього в Україні налічується приблизно 7 650 заправок, а розкид цін на один і той же вид палива може досягати приблизно 25%. Перевірка ряду дешевих АЗС в Україні призвела до того, що їх діяльність по паперах виходить в нуль, а то і зовсім є збитковою. При цьому керівництво цих АЗС постійно розширює свою сферу впливу.

Після цього експерти перевірили джерела поставок палива на ці АЗС, а також звернули уваги на касову дисципліну. Серйозні проблеми з якістю палива були виявлені на заправках “БРСМ” і SunOil. Речовини, які виявили в бензині на цих заправках свідчать про кустарному походження палива на цих АЗС.

Якщо ж говорити про чекових перевірках, то чеки зі станції Мotto не були знайдені в єдиній податковій базі України, а чеки з АЗК “БРСМ-Нафта” не відображали проведену операцію купівлі за готівку.

Зараз читають  Якою буде ціна на бензин та дизпаливо в Україні: нові розрахунки Мінекономіки

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.