В Україні заборонили паркуватися на тротуарах: названі наслідки

0
1518

Нещодавно уряд затвердив зміни до Правил паркування транспортних засобів, заборонивши ставити автомобілі на тротуарах.

До чого може привести це рішення без інших законодавчих змін – пояснив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій на своїй сторінці в Фейсбук ..

Затвердження постанови має і свої недоліки. Не маючи можливості припаркуватися на тротуарі, автомобілісти будуть ставити машини вздовж проїжджої частини. Це, в свою чергу, ускладнить рух транспорту, призведе до пробок, а також буде перешкоджати доступу до будинків пожежних автомобілів і машин швидкої допомоги, – підкреслив Юрій Тацій.

У той же час чиновник зазначив, що заборона паркуватися на тротуарах продовжує розпочату державну політику щодо розвитку безбар’єрності в Україні.

Так, зараз маломобільних груп населення часом не вдається пробратися в пункт призначення, адже весь тротуар заставлений автомобілями. Це також призводить до потенційно аварійних ситуацій, коли людям доводиться йти по проїжджій частині. Зате вільна пішохідна зона – один з найважливіших елементів для забезпечення безбар’єрного простору в містах, – зазначив Юрій Тацій.

Крім заборони паркування на пішохідній доріжці, постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 № 1342» передбачає і ряд інших змін.

В оновлених правилах паркування, затверджених урядом, також передбачається:

  • забезпечити інфраструктуру зарядних станцій для електромобілів;
  • ввести нові можливості для оплати паркувальних послуг (в платіжних терміналах, банківських автоматах, комплексах самообслуговування);
  • надати повноваження інспекторів з паркування уповноваженим посадовим особам виконавчого органу сільської, селищної, міської ради.
Зараз читають  Як автомобілістам в Україні перевірити та обрати вільні номерні знаки

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.