В Україні почали видавати нові бланки посвідчення водія

0
318

Прес-служба Головного сервісного центру МВС повідомляє, що в Україні почали видавати оновлені пластикові бланки водійських посвідчень. У документах з’явилося кілька нових пунктів. Тепер у водійському посвідченні вказують групу крові і згоду / незгоду на донорство.

Перший бланк оновленого водійського посвідчення отримав автомобіліст в Київській області.

Поступово, ця інновація пошириться по території всієї країни. Нові бланки почнуть видавати відразу після того, як у відомстві більше не залишиться старих зразків.

Додамо, що раніше уряд України продовжив період використання старих зразків бланків водійських посвідчення і техпаспортів.

Нагадаємо, що нові бланки водійських посвідчень Кабмін затвердив у вересні 2020 року. Нові бланки відповідають міжнародним стандартам. Дані в документі представлені на трьох мовах. Вся додаткова інформація про власника документа вноситься тільки за його письмовою згодою.

У пластиковій картці свідоцтва про реєстрацію автомобіля є електронні чіп з усіх інформацією про автомобіль. Прочитавши цей чіп, правоохоронці зможуть відразу отримати всі необхідні дані.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!