За образу поліцейського хочуть арештовувати на 15 діб

0
79
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №5050, який встановлює відповідальність за образу працівника поліції при виконанні ним службових обов’язків.

Про це пише дорожній адвокат.

Відповідальність передбачається у вигляді або грошового штрафу, або у вигляді громадських робіт, або виправних робіт, або адміністративного арешту.

Проєкт Закону розроблено з метою захисту честі та гідності працівників Національної поліції України під час виконання ними службових обов’язків шляхом запровадження адміністративної відповідальності.

А саме пропонується викласти статтю 185 КпАП у такому вигляді: «Злісна непокора законному розпорядженню, вимозі працівника Національної поліції України при виконанні ним службових обов’язків, а також умисні, публічні дії, що ображають честь і гідність працівника Національної поліції України під час виконання ним службових обов’язків, виражені в непристойній формі, осквернення поліцейського обмундирування – спричиняє накладення штрафу від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти відсотків заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб».

Читайте також  У поліції розповіли, як будуть працювати автомобілі-фантоми для фіксації порушень ПДР

На думку авторів, ухвалення проєкту закону дозволить підвищити захист честі і гідності співробітників поліції при виконанні ними службових обов’язків.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.