Lexus планує випустити великий кросовер, новий позашляховик і електрокар

0
291

Бренд Lexus в найближчі роки поповнить свою лінійку моделями в тих сегментах, де раніше не був представлений. Про це в інтерв’ю виданню Automotive News повідомив глава американської ради дилерів марки Lexus Джон Яконо.

Джон Яконо заявив, що компанія Lexus в найближчому майбутньому виведе на ринок мінімум три принципово нові моделі. Так, японська марка планує розробити повноцінний великий позашляховик з трьома рядами крісел, так як американська аудиторія марки дуже зацікавлена в даній моделі. Як стверджує Яконо, семимісна модифікація актуального Lexus RX , яка також була випущена у відповідь на прохання дилерів, не задовольняє місцевий ринок. З його слів, така новинка буде представлена «досить скоро».

При цьому статус флагманської моделі бренду Lexus в найближчі роки перейде від седана LS до новітнього позашляховику, який також буде позиціонуватися як незалежна модель. За словами Джона Яконо, мова йде не про оновлення нинішньої моделі LX , а про випуск абсолютно нового повнорозмірного позашляховика, дорожчого за актуальні автомобілі марки. На масові продажі новинки в компанії Lexus не розраховують, але виробництво подібного флагмана вважається важливим для іміджу бренду.

Читайте також  Стало відомо, за які автомобілі в Україні треба платити податок на розкіш

Крім цього, в компанії Lexus планують піти назустріч дилерам марки, які хотіли б скласти конкуренцію з Tesla на американському ринку. Для цього компанія Lexus найближчим часом покаже повноцінний електрокар. Повністю електричні новинки Lexus вже анонсував: в найближчому майбутньому компанія може представити перший прототип на платформі Toyota e-TNGA . При цьому в цілому плани марки Lexus передбачають появу як мінімум двох електромобілів: седана і кросовера.

Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.