Tesla приступить до випробувань нового бюджетного електромобіля до кінця 2021 року

Про це повідомляє китайське видання Sina Motors.

0
175

Згідно з опублікованими даними, компанія Tesla приступить до дорожніх випробувань свого нового електрокара вартістю менш 25 000 доларів, до кінця поточного року. Передбачається, що новинку, назва якої поки не відомо, чи буде представлена ​​на автосалоні в Гуанчжоу.

Варто відзначити, що в 2020 році Tesla справила 510 000 електромобілів і продала 499 550 з них. Велика частина проданих машин припала на модель Model 3. На думку фахівців, популярності автомобіля сприяла його низька ціна. Не дивно, що тепер Tesla планує випустити ще більш дешеву модель, щоб отримати пристойну частину ринку електрокарів в світі.

Разом з тим сам засновник компанії Tesla Ілон Маск в ході фінансового звіту за четвертий квартал 2020 року побіжно згадав про «продукті майбутнього». Передбачається, що новинка розділить платформу з Tesla Model 3 і буде представляти собою повністю електричний компактний хетчбек.

Читайте також  Kia показала конкурента Hummer
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.