В Угорщині побудують величезний завод з виробництва батарей для електрокарів

0
332

Корейська компанія SK Innovation побудує третій завод з виробництва акумуляторів для електромобілів в Угорщині. Підприємство буде більше, ніж два попередніх разом узятих. На заводі будуть виготовляти літій-іонні акумуляторні батареї для всього світу.

SK Innovation вже запустила завод в угорському містечку Комаром та будує на цій ділянці ще один. Нове величезне підприємство буде розташовано в місті Іванча. Цей завод буде майже у два рази більший, ніж два разом в Комаромі. Зазначається, що будівництво підприємства має розпочатися вже в третьому кварталі цього року. Початок виробництва заплановано через 2 роки. Завод повинен бути повністю завершено до 2028 року.

За повідомленнями ЗМІ, початкові інвестиції в новий об’єкт складуть приблизно 1,16 мільярда доларів, але до 2028 року його загальна вартість збільшиться до 2,3 мільярда доларів.

Читайте також  В Україні планують зробити обов’язковим техогляд транспорту: названо дату

Корейська компанія SK Innovation постачає акумулятори кільком світовим виробникам, включаючи Volkswagen, Ford та Hyundai. Угорщина має прекрасні можливості стати центром виготовлення акумуляторних батарей у всьому світі, оскільки поруч знаходяться кілька потужних автомобільних заводів.

Однак, напевно, найбільшим фактором при виборі країни для інвестицій були субсидії. За даними видання Bloomberg, влада Угорщини планує надати найбільшу інвестиційну субсидію у своїй історії. Найближчим часом уряд оголосить розмір допомоги публічно, як тільки буде підписано угоду з SK Innovation. Для Угорщини це гарна нагода працевлаштувати 2500 робітників та підвищити свій економічний потенціал.

Очікується, що всього за кілька років загальна виробнича потужність SK Innovation з виробництва акумуляторів виросте в кілька разів та зможе забезпечити зростальний ринок електрокарів необхідною кількістю батарей.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.