Поліція отримає право зупиняти авто “без причини”

0
2534

Наступного тижня нардепи Верховної Ради розглянуть законопроект № 2695, який передбачає посилення відповідальності за окремі порушення ПДР і розширює повноваження поліцейських на дорогах. Про це в Фейсбуці повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Якщо народні депутати затвердять цей законопроект, то поліцейські отримають право практично без причини зупиняти автомобілі. В рамках «профілактичних заходів».

Правда, є одне невелике «але». Таке право у правоохоронців буде тільки вночі (з 22:00 до 08:00), а також у вихідні та святкові дні.

Законопроект також передбачає, що водій, якого зупинили поліцейські, не повинен буде передавати їм свої документи. Їх досить показати. Крім того, водій не зобов’язаний вимикати двигун, тримати руки на кермі і так далі.

Читайте також  В Україні дозволили перевезення дітей до 12 років без автокрісел за умови достанього зросту

При проведенні «профілактичних заходів» поліцейські не повинні попереджати водіїв про свою присутність будь-якими дорожніми знаками, фішками або сигналами.

Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.