Впродовж грудня в Україні зареєстрували 9,7 тис. нових автомобілів. Це на 36% більше, ніж у листопаді цього року.
Про це свідчить рейтинг сайту з продажу автомобілів rst.ua
На ці автомобілі українці витратили 300 млн доларів США. Найпопулярнішою маркою стала Toyota – 1,7 тис. авто. Також часто реєстрували Renault і Skoda. Частка цих трьох марок склала 42% від загальної кількості проданих машин в грудні.
Минулого місяця найпопулярнішою моделлю був кросовер Toyota RAV4. Також користувались попитом Renault Duster і Kia Sportage.
У грудні українці придбали майже 7 тис. кросоверів, що складає 70% від загального обсягу ринку нових авто. Частка автомобілів, що обладнані дизельними моторами, склала 25%. Автомобілі ціною від 35 тис. доларів без врахування вартості додаткового обладнання становили трохи більше 20% ринку.
Міста. Найбільшу кількість автомобілів купили у столиці. Впродовж грудня там зареєстрували майже 4,4 тис. нових авто. У список міст, де часто реєстрували нові авто, також увійшли Дніпро (700 нових авто), Харків (640 нових авто) і Одеса (400 нових авто).
Нагадаємо, впродовж листопада в Україні зареєстрували 7,1 тис. нових автомобілів. Це на 15% менше, ніж у жовтні цього року. Тоді загальна сума витрат на покупку цих авто склала 220 млн доларів США без врахування вартості додаткового обладнання.
Кілька днів тому в Мережу вибігла серія шпигунських фотографів та прототипів «зарядженої» версії електромобіля Hyundai…
Неупереджене ставлення до репутації того чи іншого автомобільного бренду, що ґрунтується на зовнішньому вигляді його…
Федерали з NHTSA (це управління безпеки дорожнього руху в США) розпочали тотальну перевірку після численних…
Деяким українським водіям доведеться повторно складати іспити, навіть якщо вони вже мають водійське посвідчення. Як…
Toyota випускає одні з найнадійніших автомобілів на ринку. Незважаючи на те, що останнім часом репутація…
Mazda представила тизер свого нового електричного кросовера - Mazda EZ-60 2026. Судячи з усього, машина…
Leave a Comment