Ілон Маск відмовився продавати компанію Tesla главі Volkswagen

Колишній голова ради директорів і найбільший акціонер концерну Volkswagen хотів придбати компанію Tesla після того, як прокотився на Model S.

0
1119

Зовсім недавно Ілон Маск розповідав про те, що в 2017 році він намагався продати компанію Tesla корпорації Apple. Видання Manager Magazin вирішило згадати ще один цікавий випадок з життя Tesla, коли компанію хотів придбати Volkswagen. Виявляється, ще в 2013 році концерн Volkswagen за вказівкою Фердинанда Піеха зацікавився перспективною американською компанією.

Голова ради директорів VW Group і за сумісництвом найбільший акціонер концерну, Піех прокотився в Каліфорнії на Tesla Model S і був неймовірно вражений моделлю. Після цього, він велів вивчити можливість придбання компанії.

Вказівки були дані раді директорів Volkswagen і главі концерну Мартін Вінтеркорн. У 2013 році компанія Tesla оцінювалася приблизно в 20 млрд доларів незважаючи на те, що за рік автовиробник продав лише 22 тис. електромобілів. В ті часи Volkswagen коштував набагато дорожче і був найбільшим автовиробником в світі. В кінцевому підсумку Ілон Маск відмовився від угоди. На даний момент Tesla оцінюється в 630 млрд доларів, що в шість разів дорожче VW Group .

Читайте також  Tesla планирует представить доступен электрокар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.