За установку ГБО пропонують доплачувати по 900 євро

0
140

Чиновники в Україні вже довгий час обговорюють процедуру сертифікації ГБО – пропонують брати по 3000 гривень з автомобіля. У той же час, чиновники в Європі пропонують доплачувати кожному автомобілісту, який оснастить свій автомобіль ГБО – по 900 євро.

LPG і CNG (італійські асоціації зрідженого вуглеводневого газу та стисненого природного газу) пропонують уряду країни стимулювати автомобілістів до переходу на автогаз. Для цього, кожному автовласнику, який оснастить свій автомобіль ГБО будуть доплачувати по 900 євро. При цьому, двигун автомобіля повинен відповідати стандарту Euro-4 або Євро-5.

Головною метою асоціація є модернізація найстарішого в Європі автопарку, і зниження кількості шкідливих викидів в атмосферу. Ті автомобілісти, які зважаться встановити на свої автомобілі системи LPG і CNG отримають стимулюючі виплати – 600-900 євро.

Бонусний план розрахований на 3 роки. Для його реалізації виділили 300млн. євро. За прогнозом експертів, цих коштів буде достатньо для переобладнання приблизно 500тис. автомобілів за рік.

В період економічної кризи, пропозиція асоціацій LPG і CNG надасть позитивної вплив на автомобільний ринок в загальному, і на кожного окремого автовласника.

Читайте також  Эксперт напомнил, какие права имеют водители в случае остановки авто полицией
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.