Стандарт Євро-7 поставить хрест на механічних коробках передач

0
1324

Раніше повідомлялося, що в Європі активно працюють над створенням нового екологічного стандарту Євро-7. Дана міра направлена ​​на зменшення шкідливих викидів в атмосферу та збереження навколишнього середовища.

Багато експертів вважають, що стандарт Євро-7 призведе до кінця еру двигунів внутрішнього згоряння . Виробництво ДВС стане просто безглуздим, оскільки експлуатація автомобілів оснащених бензиновими і слушними агрегатами буде заборонена.

Крім того, автомобільні експерти припускають, що стандарт Євро-7 поставить хрест на механічних коробках передач. Такої думки дотримуються і в компанії Volkswagen. Один з інженерів автовиробника зазначив, що після прийняття стандарту Євро-7, все новинки доведеться оснащувати виключно автоматичною коробкою передач. Експерт підкреслює, що установка автоматичної коробки передач залишається чи не єдиним виходом в ситуації, що склалася. Так, автоматичні коробки передач допоможуть точно визначати зміну швидкості, оптимізувати витрати і контролювати рівень шкідливих викидів.

Зараз читають  Компанія Tesla наростить темпи збирання електромобілів у 2 рази

Оптимістичних перспектив тут немає, вважає інженер Volkswagen. Автомобілі будуть вести себе на дорозі так, ніби взяли снодійне.

Чинний сьогодні екологічний стандарт Євро-6 прийняли в ЄС в 2015 році, а в 2021 році його замінить вдосконалений стандарт Євро-6D. Новий стандарт Євро-7 планують прийняти з 2025 року.

Джерело:  obozrevatel

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.