Kia Motors змінить назву разом з логотипом

0
210

Південнокорейський автовиробник Kia Motors розглядає можливість зміни назви компанії. Пропозиція про перехід з «KIA Motors» на «KIA» має велике значення.

Сьогодні, 12 листопада відділення Національної профспілки робітників-металістів Kia Motors опублікувало інформаційний бюлетень, в якому оголосив, що керівництво домагається зміни назви компанії без згоди на те профспілки.

«Вони намагаються змінити місію Kia Motors в односторонньому порядку, не спілкуючись з членами, хоча ми знаходимося в процесі колективних переговорів. Профспілка рішуче виступає проти зміни назви компанії, з яким не згодні члени », – прокоментував ситуацію Чой Чон Тхе, глава профспілки.

Якщо назва компанії дійсно буде змінено, досить імовірно, що це станеться разом з випуском нового логотипу. За словами колишнього президента Kia Motors Park Хан-у, котрі він виголосив в лютому в залі для заходів Корейської асоціації автомобільних журналістів, «нова емблема схожа на ту, що зображена на концептуальному автомобілі, але буде трохи змінена».

Зараз читають  Патрульна поліція контролюватиме технічний стан транспорту прямо на дорогах

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.