У жовтні українці придбали рекордну з початку року кількість нових автомобілів – 8,4 тисячі.
Про це повідомляє асоціація Укравтопром . Найбільшим попитом, як і роком раніше, користувалися автомобілі марки Renault , яких було поставлено на облік тисяча чотиреста тридцять один шт.
Однак у порівнянні з минулим роком жовтнева реалізація нових Renault в Україні зменшилася на 22%. Зберегла свою торішню другу позицію і японська марка Toyota , продажі якої виросли на 11% до 1365 авто.
Третю позицію в рейтингу продовжує утримувати корейських бренд Kia , який практично продублировав свій торішній результат – 830 зареєстрованих авто. Крім того, за підсумками минулого місяця титул бестселера на українському ринку нових легкових автомобілів дістався Kia Sportage . За цей компактний кросовер в жовтні проголосували своїми заощадженнями 788 українців.
Хороших результатів добилася за підсумками жовтня чеська Skoda , яка рік тому замикала лідируючу п’ятірку. Цього року вона перебралася на четверте місце і збільшила продажі на 10%, реалізувавши 593 автомобіля.
Попит на продукцію бренду Volkswagen впав на 11% в річному численні, але результату в 536 зареєстрованих авто з запасом вистачило, щоб увійти в Топ 5 рейтингу.
В “десятку” жовтневого рейтингу увійшли також такі бренди, як Nissan з результатом 399 шт. (-15%), Peugeot – 339 шт. (+ 46%), Hyundai – 304 шт. (-34%), Ford – 228 шт. (+ 12%) і Mercedes-Benz – 202 шт. (+ 21%).
Всього з початку року українці придбали і поставили на облік 68,5 тисяч нових легкових автомобілів, що всього лише на 3% менше, ніж за аналогічний період минулого року.
Porsche готує до виходу нове покоління свого культового спорткара 718 Cayman 2026, і, хоча до…
Коли виробник обіцяє запас ходу 600 або 700 км, насправді електромобіль проїжджає менше. Причина —…
За підсумками вересня 2025 року Tesla Model Y знову очолила рейтинг найпопулярніших нових автомобілів у…
Багатьох водіїв хвилює питання, чому подушки безпеки іноді не спрацьовують під час аварії. Суть у…
Питання переобладнання фар регулюється пунктом 31.4.7 Правил дорожнього руху, який забороняє встановлення світлових приладів, не…
Toyota, як і її конкуренти, активно рухається в бік електрифікації та поступово розширює лінійку моделей…
Leave a Comment