Renault перестане випускати дизельні автомобілі

0
1531

За декілька років, а якщо бути точними це яерез 5 років французька фірма може повністю відмовитися від легкових дизелів на користь гібридів.

Компанія Renault відмовилася від розробки дизельних моторів. Силові агрегати на «важкому» паливі визнані безперспективними: в Renault впевнені, що ера дизельних двигунів внутрішнього згоряння закінчується.

У бесіді з французьким виданням Auto Infos технічний директор Renault Жиль Ле Борн підкреслив, що поки дизельні мотори залишаться в глобальній гамі, але розробка нових агрегатів такого типу припинена.

Ресурси кинуті на розвиток електрифікованих силових установок: очікується, що до 2025 року частка електричних і гібридних Renault в загальному обсязі продажів буде досягати 15 відсотків, а до 2030 року – 30 відсотків.

Читайте також  Як змінились правила навчальної їзди в Україні

Протягом двох місяців в гамі Renault в Великобританії залишиться єдина легкова модель з дизелем – оновлений Megane. Повний зникнення дизелів в Сполученому Королівстві – питання 12-15 місяців, адже Megane змінить покоління в кінці 2021 року.

Скорочення виробництва легкових дизелів Renault підтверджується тим, що партнер французького концерну – німецький Daimler – змушений замінити 1,5-літрову «турбочетвёрку» лінійки dCi більш об’ємним 2,0-літровим агрегатом OM 654.

Компанія Renault відмовляється від дизельних двигунів слідом за Honda, Mitsubishi, Nissan, Porsche і Volvo. Однак з безперспективністю дизелів згодні не всі автовиробники: Mazda продовжує розробку нових моторів такого типу, а Audi і зовсім вважає агрегати на дизельному паливі найбільш ефективними.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.